Odwiedź nas na Facebooku
kamera do kanalizacji

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Profesjonalne kamery Inspekcyjne G.Drexl Polska, drexl
Ręczne elektryczne spirale Maszyny do ciśnieniowego czyszczenia rur Spirale Zadymiarka kanałowa Elektryczne Spirale Kamery Dysze ciśnieniowe Głowice spiral Korki blokujące Kontakt
Dysze do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji

HOME...DYSZE CIŚNIENIOWE..

Kamery inspekcyjne


dysze standardowe
Dysza standardowa
Najstarszy i najbardziej sprawdzony kształt dyszy do czyszczenia rur - dysza znana także jako "dysza - kret", z (lub bez) strumienia skierowanego do przodu, do usuwania prostych zatorów lub przepłukiwania zanieczyszczonych rur.
dane techniczne

 

 
Trójkrawędziowe dysze Trójkrawędziowa dysza "Quattro"
Dzięki swym ostrym krawędziom i skoncentrowanym strumieniom wody rozbija prawie każdy zator. Niezastąpiona także do przepłukiwania zamarzniętych rur.
dane techniczne

   
Dysza rotacyjna Dysza rotacyjna
Dysza ze stali hartowanej V4A odznacza się niezawodnością, wytrzymałością i długim okresem żywotności. Dzięki 4 różnym kątom padania strumienia dysze te tworzą poprzez swą wielowariantowość uniwersalny system o optymalnych właściwościach. Rotory położone są względem osi rury pod kątem 90°, 75° i 60°, dzięki czemu czyszczenie strumieniami wody rozchodzącymi się promieniście odbywa się na całej powierzchni. Dysza umieszczona pod kątem 75° odpowiedzialna jest także za prędkość rotacji - im wolniejsza rotacja, tym większy stopień udrożnienia. Część przesuwna wyposażona jest w strumień padający pod kątem 25°, co zapewnia dodatkową siłę przesuwu i odprowadzanie usuniętego osadu i zanieczyszczeń.
dane techniczne

 
Dysza rotacyjna	ze strumieniem czołowym Dysza rotacyjna ze strumieniem czołowym
Dane techniczne jak dla dysz rotacyjnych, jednak ten rodzaj dysz posiada dodatkowo trzy rotacyjne strumienie czołowe, umożliwiające przesuwanie przed sobą usuniętego materiału (np. szlamu czy piasku).
dane techniczne

   
Dysza w kształcie Dysza w kształcie "jaja"
To właśnie specjalny kształt przesądza o tym, że czyszczenie rur przy użyciu tej dyszy jest perfekcyjne. Płynnie porusza się we wnętrzu rury, nie zahacza o nic i nie zakleszcza w narożnikach, a przy czyszczeniu wykorzystuje jedynie skoncentrowaną siłę strumienia wody. Polecana jako dysza w wersji "soft" dla rur uszkodzonych lub bardzo delikatnych.
dane techniczne

   
Dysze radialne

Dysza radialna
Dysza czyszcząca ze stali VA o kątach wypływu wody 15° i 25° w części przesuwnej oraz o dodatkowych strumieniach wypływających promieniście z korpusu dyszy pod kątem 70°. Dysza ta odznacza się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia i przy odpowiedniej mocy pompy może usuwać osady podobne do osadów wapiennych. Nadaje się także do wypłukiwania szlamu i piasku z kanałów z wrastającymi korzeniami.
dane techniczne

 

 
Dysze Dysza "TriJet"
Dysza TriJet łączy w sobie cechy dyszy dalekiego zasięgu z dyszą kanałową typu "bomba". Strumienie wody wypływające pod kątem  8°/16°/26° pozwalają na oczyszczenie przewodu kanalizacyjnego we wszystkich istotnych obszarach i kwalifikują dyszę tego typu jako produkt najwyższej klasy.
dane techniczne

 

 
 Akcesoria do czyszczenia dna kanału Akcesoria do czyszczenia dna kanału
W naszej ofercie posiadamy różnorodne produkty do czyszczenia dna kanałów.
Flądra
Bagger Max 
Speed power

dane techniczne

   
Dysza z frezami do czyszczenia kanałów  z korzeni Dysza z frezami do czyszczenia kanałów z korzeni
Oferujemy bogaty asortyment specjalistycznych dysz z frezami do usuwania korzeni i osadów. 
dane techniczne

   
Dysza Dysza "Rohrwolf"
Ten uniwersalny frez napędzany turbiną nadaje się w sposób szczególny do usuwania zatorów o dużej twardości (korzeni lub innych przedmiotów), z którymi nie radzi sobie dysza ze strumieniem wodnym. Wydłużony kształt oraz ostre krawędzie tnące dyszy "Rohrwolf" ułatwiają przebicie zatoru i udrożnienie przewodu w ciągu kilku sekund - nawet w najcięższych warunkach i pomimo podpiętrzenia wody.
dane techniczne

   
Przeguby

Przeguby
Przeguby obrotowe do dysz oraz przeguby kątowe ze stali VA, nie wymagające konserwacji, o długiej żywotności.
dane techniczne

   
Kolana zabezpieczające węże Kolana zabezpieczające węże
Kolana zabezpieczające węże przed załamywaniem się na dolnych i górnych krawędziach rur.
dane techniczne

   
Jeśli interesuje Cie inny produkt firmy G.Drexl - Zapytaj !
       

telefon : 664 979 195

LUB

Imie i Nazwisko


telefon

emailpytanie
   


Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
podparty wieloletnim doświadczeniem
od 1994 roku

HOME | O FIRMIE | WYDARZENIA | OFERTA | KONTAKTcopyright 2010 gdrexl.pl wszystkie prawa zastrzeżone
Web Design by PC-WIZARD.PL
 
wuko,maszyna do czyszczenia kanalizacji,urządzenie do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji,czyszczenie kanalizacji,udrażnianie kanalizacji,czyszczenie rur i kanałów,renowacja rur i kanałów, ffg , assmann, kaiser,Kroll, Kutschke, Ffg flensburg, Haller, Otto meyer, Ros roca, Wiedemann & reichhardt